Regionálne Osvetové Stredisko Nové Zámky
Regionálne osvetové stredisko, Nové Zámky Regionálne osvetové stredisko, Nové Zámky

..:: Niečo o nás ::..

Vyberte si kategóriu:


Regionálne osvetové stredisko, Nové Zámky
Foto - film a video

Ak sa venujete fotografovaniu, alebo filmovej tvorbe, sú nasledovné informácie určené pre Vás. V prípade hlbšieho záujmu o fotografickú tvorbu nás môžete kontaktovať.

AMFO

Je najstaršia a najväčšia celoštátna postupová súťaž. Má tri kolá - okresné, krajské a celoslovenské. Cieľom súťaže je vyhodnotiť jednotlivé práce za účelom rozvoja autora a povzbudenia ho k ďalšej činnosti.

FIAP

Federation internacionale de l´art photographique je medzinárodná mimovládna organizácia pre umeleckú fotografiu. Slovensko je členom od roku 1997. V súčasnosti združuje fotografov z 80 krajín.

HEXAGON NOVÉ ZÁMKY

Je to združenie fotografov, ktorí sa venujú organizovanej fotografickej činnosti v Nových Zámkoch.

WORKSHOPY

Pre širšie vzdelávanie fotografov sa organizujú fotografické workshopy pod vedením skúsených profesionálnych fotografov.

CINEAMA

Trojstupňová postupová súťaž amatérskej filmovej tvorby. Hlavné poslanie je prezentovať slovenskú filmovú tvorbu autorov z celého Slovenska a umožniť im stretnutie s odborníkmi na film.

ORAVSKÁ OSMIČKA

Vznikla v roku 1965, ako prvá celoslovenská súťaž amatérskeho filmu. Má dvojročnú periodicitu.

TATRANSKÝ KAMZÍK

Je to medzinárodná súťaž pod patronátom svetovej organizácie pre amatérsky film UNICA. Do súťaže sa môžu prihlásiť filmy neprofesionálnych tvorcov zo Slovenska a zahraničia.hore

©2008 Miroslav Šimunek